Videochat

Z Help

Přejít na: navigace, hledání

Funkce a ovládání


Tipy a rady


Zkratky pro uživatele


nick = jméno uživatele


/info nick

Otevře v novém okně profil uživatele.

Lze použít i zkratku: /pro nick


/vzkaz

Otevře v novém okně formulář pro zaslání vzkazu (uživatelské zprávy).


/vzkaz nick

Otevře v novém okně formulář pro zaslání vzkazu (uživatelské zprávy) s předdefinovaným uživatelem.


/his nick

Zobrazí historii mezi zadaným uživatelem a vámi.


/exit

Opustíte místnost.


/block nick

Zablokujete uživatele, aby vám nemohl: psát na chatu a zasílat soubory na chatu.

Pokud jste VIP člen, zablokuje současně uživatele, aby vás nemohl sledovat.

Blokování na chatu není spojené s černou listinou (viz. na webu "nastavení -> černá listina").


/unblock nick

Úplně odblokujete uživatele, kterého jste zablokovali na chatu.


/w4u nick

Zjistíte v jakých místnostech se konkrétní uživatel nachází.


levý CTRL + s

Skok do pole pro psaní textu.


levý CTRL + x

Skok do šeptacího pole se seznamem uživatelů.



Zkratky pro správce

/lock

Zamkne soukromou místnost.


/unlock

Odemkne soukromou místnost.


/k nick důvod

Vyhodí uživatele z místnosti a vypíše mu ihned důvod, pokud byl vyplněn.

Důvod je povinný pouze u dočasných správců, kteří nejsou majiteli místnosti ve které se nachází, nebo obdrželi správcovství od jiného správce.

Lze použít i zkratku: /kick nick důvod


/ktime nick čas důvod

Vyhodí uživatele z místnosti na určitý čas (0-60 minut) a vypíše mu ihned důvod.

Důvod je povinný pro všechny správce.

Lze použít i zkratku: /kicktime nick čas důvod


/admin nick

Pověří uživatele dočasným správcem. Uživatel má přidělena práva dokud neodejde z místnosti nebo mu jiný a současně nadřazený správce práva neodebere.



První přihlášení

Nyní, kdy jste se zdárně registrovali na tomto serveru, musíte ještě ověřit svou e-mailovou schránku klíčem, který vám byl zaslán. Pokud jste do schránky nic neobdrželi, s největší pravděpodobností váš e-mail byl vyplněn chybně. V každém případě kontaktujte ihned Admina, který vám napíše, jak postupovat dál. Po ověření vaší e-mailové schránky, na což máte přesně 48 hodin, bude váš účet plně aktivován a můžete využívat služby poskytované naším serverem.

Prohlížení galerií:

Při otevření galerie, ať už fotky nebo videa, máte možnost vybrat kategorii, kterou chcete sledovat. Některé galerie můžete i oznámkovat a to takové, kde si majitel galerie nestanovil podmínky pro známkování. Lze vkládat i komentáře k jednotlivím galeriím, ale berte na vědomí, že komentáře nesmí porušovat zákony ČR a pravidla zakulisi.cz. Pokud se vám vaše galerie, ať už s fotografiemi nebo videogalerie, nezobrazí jako aktivní do 12 ti hodin, patrně došlo k chybě, která vám bude vysvětlena zprávou uživatele. V té naleznete i kroky, které je třeba učinit, aby vaše galerie byla odsouhlasená. Dbejte i na správné zařazení do kategorií. Zpravidla je tomu tak, že kdo se v galerii vyskytuje, taková je i kategorie. A protože jsme erotický portál, nejinak tomu je i u témat galerií. Tedy vaše civilní fotografie, kde není ani trochu náznak erotiky, aktivujeme pouze jako galerie pod heslem či pro konkrétní uživatele.

Erotická seznamka

Erotická seznamka (dále seznamka) je nedílnou součástí našich stránek a slouží hned ve dvou skupinách. Ta první je nekomerční, tedy prostor pro jedince a páry, kteří touží po setkání s osobami bez jakýchkoliv finančních nároků, případně si chtějí pouze dopisovat. Druhá skupina seznamky je komerční část. Každý uživatel má nárok na jeden bezplatný komerční inzerát. Více komerčních inzerátů smí uživatel mít tehdy, pokud si je i zaplatí. Tedy použije tlačítko pro Topování inzerátu. I po uplynutí zaplacených bodů již považujeme inzerát za zaplacený, tedy vrátí se na své místo v pořadí inzerátů. Topováním inzerátů dosáhnete i toho, že se vám automaticky zaktivuje i telefonní číslo, což u nekomerčních inzerátů nelze. Když se uživatel rozhodne mít inzerátů třeba dvacet, z toho patnáct jich bude topovaných, zůstane mu 15 inzerátů aktivních, 5 neaktivních. Je nepřípustné seznamku tapetovat opakovanými inzeráty a jiným textem. Provozovatel inzerce v žádném případě nemůže zaručit pravdivost obsahu inzerátů, stejně tak ani serióznost uživatelů, kteří je vložili.

Uživatel:

Každý uživatel má možnost mít libovolný počet účtů, avšak každý účet je podmíněn jedním e-mailem, který musí být uveden při registraci. To znamená, že není možné, aby pod jedním e-mailem byli zaregistrováni dva uživatelé. Při zadávání e-mailu buďte ostražití, i ta nejmenší chyba v přesném znění adresy je důvod, proč vám nedorazil registrační kód. Pokud si však jste správností jisti a váš kód nedošel, podívejte se ve svém poštovním klientovi ještě do „odstraněné pošty“, je možné, že vám byl e-mail přesunut jako spam. Jméno nebo-li nick uživatele je vázán pravidly a nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy (vulgární, urážející, číselný či morbidní). Uživatelský účet nesmí v komentářích a popisech obsahovat kontakty, ani odkazování na cizí stránky, vyjma e-mailu uvedeného při registraci. Při porušení pravidel o uživatelském účtu může být účet administrátorem smazán, případně blokován.

Pravidla a podmínky


Podmínky a pravidla k videochatu

JE ZAKÁZÁNO VŠEM:


UŽIVATEL JE POVINNEN:


DOČASNÝ SPRÁVCE MÍSTNOSTI:

Uživatel není povinen mít na videochatu kameru a komunikovat!
Uživateli nesmí být upřeno právo sdílet svou videopřehlídku, pokud s ní neobtěžuje písemnostmi ostatní uživatele.



V místnosti

Erotické služby

lze nabízet vše kolem erotiky, včetně kontaktů.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Nástroje
Ostatní