Proč se certifikovat?

Z Help

Přejít na: navigace, hledání

Certifikace nebo-li ověření účtu nebo galerií je způsob, jak ostatním uživatelům dát najevo, že uživatel je konkrétní osoba z fotografie na profilu. V žádném případě se nejedná o podvodný účet vytvořený z různých důvodů, například za účelem poškození třetích osob. Ověření účtu má svá pravidla.


Udělení certifikátu Certifikace znamená ověření pravosti fotografií. Tento certifikát bude udělen pouze těm fotogaleriím a videoklipům, u kterých jejich majitel doložil důkaz o pravosti fotografií nebo videí. Fotogalerie nebo video s tímto certifikátem je potom daleko lákavější a vyhledávanější, než ty ostatní. Máte také daleko větší šanci na seznámení se s dalšími účastníky, protože oni budou vědět, že Vaše fotka nebo video je reálné. V budoucnu Vám tento certifikát přinese i další výhody při využívání serveru Zakulisi.cz.

Jak získat certifikát "ověřeno" ? Nahrajte na server Zakulisi.cz Vaši foto galerii nebo video galerii, kterou chcete zveřejnit a dejte příkaz k aktivaci. Potom nám zašlete e-mail s Vaším nickem, odeslaný z e-mailové adresy, která k tomuto nicku patří.

Do e-mailu přidejte civilní fotku nebo fotky osob tak, aby bylo zřejmé, že právě tito lidé jsou na erotických fotkách. Jestliže máte galerii s obličejem, stačí poslat civilní foto a v ruce držet list papíru s čitelným nápisem Zakulisi.cz a aktuálním datumem. Pokud na erotických fotkách nebo na videoklipu obličej nemáte, musíte poslat takové foto, ze kterého je jasné, že jste to právě Vy a v ruce držet již zmiňovaný list papíru.

Pokud je na fotkách více lidí, ověření se týká alespoň 2 aktérů z této fotografie. (např. Vás a partnerky, případně Vás a partnera. To samé platí i o ženách). To znamená, že pokud je na fotkách pár, musí být k ověření poslány fotky obou osob. Jestliže je na fotce osob více, stačí, když budou zaslány k ověření fotky pouze 2 osob.

Pokud u vícečlenných fotek zašlete pouze svoji ověřovací fotku, budete nejprve vyzván(a) k doložení další alespoň jedné osoby. V případě neposkytnutí další fotky Vám bude certifikát - "ověřeno" odebrán.

POZOR. Jestliže budeme mít podezření, že Vámi zaslané fotky nebo videa jsou stažené z internetu a vy nezašlete ověřovací fotografii, budou Vaše videa a fotky vymazány včetně Vašeho účtu.

Ještě poslední upozornění Pokud bude někdo certifikován jako muž a zašle dále fotku ženy, musí opět zaslat její fotku k ověření. To samé platí samozřejmě i ve vztahu žena - muž atp. Pokud tento člověk nebude schopen zaslat ověřovací fotku, bude mu certifikát - "ověřeno" také odebrán.

Fotografie posílejte na e-mail admin(zavinac)zakulisi(tecka)cz Zaručujeme, že ověřovací fotky nebudou v žádném případě zveřejněny.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Nástroje
Ostatní