Jak si vytvořit video?

Z Help

Přejít na: navigace, hledání

http://www.zakulisi.cz/profile-videogal.create.php

Zde si otevřete stránku pro nahrání vašeho videa. Čtěte pozorně Podmínky:

Na videu se nesmí vyskytovat žádné cizí logo ani žádný jiný styl propagace jiných www stránek Na video, které nám posíláte, musíte vlastnit autorská práva nebo alespoň souhlas majitele autorských práv Na videu se nesmí vyskytovat dětské porno ani jiné ohavnosti odporující zákonům ČR a EU Za videa, které nám posíláte, neneseme zodpovědnost, každý zodpovídá za své videa Při jakémkoliv podezření z porušovaní výše uvedených pravidel, budete vyzvaní k ověření pravosti fotografií, případně galerie bude zamítnuta nebo smazána.

Zamítnutí nebo smázaní videa Videa která nám nepůjdou převést do formátu "FLV (Flash)", ve kterém je vysíláme, budou automaticky zamítnuta nebo smazána. To samé platí i pro velmi nekvalitní videa.

V případě smazání nebo zamítnutí videa se ujistěte, zda jste neporušili podmínky pro zveřejnění, viz. sekce podmínky a nápověda, nebo zkuste video nahrát v jiném kodeku a znovu odeslat ke schválení.

Při smazání nebo zamítnutí videa z důvodu porušení podmínek, budete informováni zprávou v sekci uživatelské vzkazy.

Doporučujeme používat video formáty: WMV, MPEG, MP4, MOV, FLV, AVI, ASF


Samotné nahrání (převedení) videa na náš server je poměrně jednoduché. Vždy ale mějte na paměti, že čím větší soubor odesíláte, tím více to zabere času. Samotné nahrání může trvat několik minut. Vyvarujte se zasílat soubory větší, jak 300 MB.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Nástroje
Ostatní