Jak si vytvořit fotoalbum?

Z Help

Přejít na: navigace, hledání

Pokud jste se rozhodli zveřejnit vaše fotografie prostřednictvím našeho serveru, předem je musíte nahrát. To celé se provede tak, že si galerii nejdříve pojmenujete a pak si postupným vkládáním fotografií vybraných ve vašem PC, případně zálohovém médiu, nahrajete. Fotogalerie mají svá pravidla, a procházejí přes schvalování. Zveřejňovat lze pouze takové fotografie, které svým obsahem neporušují zákony ČR a nepoškozují dobré jméno zakulisi.cz. Pokud vám fotogaleri byla zamítnuta, pravděpodobně došlo k porušení některých z podmínek pro uveřejnění. Zpravidla to bývá z důvodů malého počtu fotografií. Minimální počet je 5 fotografií, duplicitní fotografie se nepočítají. Dále to pak může být nepovolené logo jiných stránek nebo vodoznaky. To svým způsobem znamená, že fotografie nejsou originální, ale byly stažené z internetu. Bez rozdílu, zda jsou fotografie skutečně vaše.

V momentu, kdy budete mít již všechny vámi zvolené fotografie nahrané, odešlete je ke schválení. Do 12 ti hodin od odeslání budou schválené, případně zamítnuté. Pokud vám administrátor galerii z jakéhokoli důvodu zamítne, obdržíte do vzkazů důvod, pro který k tomu došlo.

Galerie mohou být i s certifikátem pravosti, pokud uživatel zašle certifikační fotografii. Tato fotografie musí mít náležitosti pro ověření, jak je uvedeno a popsáno zde: http://www.zakulisi.cz/certifikace.php

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Nástroje
Ostatní